Pátek, 15 Listopad, 2019
Přes sociální sítě se uráží i nebožtíci

Pokud se v posledních měsících přihlásíte na facebook, už vás ani nepřekvapí různé live vysílání, kde slyšíte hádky, pomluvy a výhrůžky trestním oznámením. Postupem času, se to naučíte ignorovat a raději rychlým pohybem myšky přecházíte na další příspěvky.

I když se na sociálních sítích objevují různé zvrácenosti, pořád jsem žil v přesvědčení, že existují v naší kultuře hranice, které se nesmí překročit. Mýlil jsem se. V rámci boje o co nejvyšší sledovanost , popularitu či získání výhod, se dnes používají ty nejhorší urážky a to i nebožtíků. Dokonce se do toho zapojují i naši politici.

Viktor Valík je postava známá především na Slovensku. Tento podnikatel se přidal k několika romským sbírkám. Jezdil po osadách a rozdával jídlo i ošacení. Také on dělal live vysílání, kde vyzýval k pomoci chudým lidem v osadách na východě Slovenska. Po několika měsících si společně s aktivisty romských sdružení, založil politickou stranu a také chtěl kandidovat do euro- parlamentu.

Viktor Valík v době volební kampaně do parlamentu EU

Od aktivisty či politika se očekává určitá korektnost, slušné vystupování a to jak na veřejnosti, tak i v soukromí. Viktor Valík se ovšem nechal unést konflikty na facebooku a svému oponentovi poslal tento vzkaz.

Dotyčný pán, kterému byla zpráva doručena, o svého otce přišel před třemi lety a takovou urážku chce řešit radikálními kroky. Jaké z toho vyvodí důsledky strana STS, ve které Viktor Valík zastává vedoucí funkci, nám ukáže až čas.

Líbil se vám článek?

Ohodnoťte ho!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hodnocení:

Jeho příspěvky vám přinesou profily osobností, zajímavosti ze světa. Má na starosti provoz webového portálu.

Archiv

Denní archiv

Listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
« Říj    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Sledujte nás

INSTAGRAM

YOUTUBE