Pátek, 15 Listopad, 2019
Příhraniční Vlakové hlídky započaly svou činnost

Dne 20. července 2019 započali Nezávislí Nacionalisté s činností příhraničních vlakových hlídek zaměřených na imigranty.

Tato informace proběhla sociální sítí a zároveň s ní i video z průběhu celé akce. Musím říct, že jsem si zpočátku pomyslel, jestli tu nejde náhodou o parodii a ti lidé nás chtějí jen pobavit svým humorným klipem. Bohužel celé je to realita.

Bojovníci z řad Nezávislých nacionalistů

Dva muži středního věku, se vydali do Německa. Konkrétně do města Drážďany na hlavní vlakové nádraží. Právě tady začíná jejich bojová mise . Než-li nasednou do vlaku, promluví hlavní postava celé bojové jednotky s počtem dvou osob.

Michal Moravec vysvětluje¨“ začíná monitorování osob s podezřelým vzhledem, oblečením a chováním ve vlaku směřujícím do České republiky “ Je opravdu nutné se při sledování videa zaměřit na odhodlané výrazy aktérů. Vypadá to , jako by se chystali s nasazením vlastního života podniknout nebezpečnou cestu vlakem, ve kterém jsou nášlapné mini a bojovníci všech teroristických organizací.

Michal Moravec pokračuje ve své řeči: “ Pokud zjistíme , že ve vlaku sedí lidé u kterých není jednoznačné zda jsou v Evropě legálně či nelegálně, nahlásíme je na hranicích cizinecké policii České republiky “ . A tady jejich hrdinství končí. Kdo jste čekal, že bojovníci a hrdinové zasáhnou a nelegální cestující zkrotí svými mohutnými pažemi, budete zklamáni. Opět nastoupí české udavačství a hrdinské nahlašování nepohodlných lidí. Celé to působí jako Švejkova cesta vlakem do Tábora.

Švejk jde na vojnu zdroj Google

Bojová mise pokračuje, ale žádný uprchlík ani bojovník IS ve vlaku není . Naši hrdinové se přesto nevzdávají a hrdě oznamují, že celý záznam se bude vyhodnocovat a zkoumat. „Konkrétně, jaký typy lidí cestují směrem k našim hranicím.“ Video následně ukazuje pokojné cestující. Na pozadí je však dramatická hudba, které může být směle použita v kterémkoliv americkém akčním filmu .

A blížíme se ke konci celé akce. Michal Moravec a jeho parťák na cesty, vystoupily v Děčíně. Je právě 18.30 a podává se hlášení, které by se dalo shrnout asi takto. “ Po dobu mé služby se nic zvláštního nestalo , jen jsem udal dva Romy a ty nechal průvodčí vyhodit z vlaku. Náš zásah byl úspěšný. Konec hlášení “ . Celý záznam je zde k dispozici.

Upozornění !! Video obsahuje akční scény chůze a zvukovou stopu jedoucího vlaku. Dětem do 16 let shlédnutí nedoporučujeme ! Vaše komentáře pište pod příspěvkem, budeme za ně rádi.

Líbil se vám článek?

Ohodnoťte ho!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hodnocení:

Jeho příspěvky vám přinesou profily osobností, zajímavosti ze světa. Má na starosti provoz webového portálu.

1 komentář

Nada Bartosova 24. 7. 2019 at 6:54

…celí svět se poj..l s Hitlerovcema ….

Diskuze uzavřena.

Archiv

Denní archiv

Listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
« Říj    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Sledujte nás

INSTAGRAM

YOUTUBE